Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Junioři v době krize

Pořádání dalšího turnaje v Kaplici nás nezastihlo v ideální době. Oslabená byla jak pořadatelská skupina, tak především hráčský kádr. Samuel s disciplinárkou, Kuba s horečkou, Veronika s opičkou a Martin s všeobecnou nenáladou, navíc všude kolem masopust. Jednoduše řečeno,přijeli jsme to tak nějak zorganizovat a hlavně odehrát.


Junioři v době krize
Autor: Radek Hanák | Datum: 10.3.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 1807x

Do prvního zápasu, opět proti v  Soběslavi v  krátké době za sebou, poprvé v sezoně naskočil, a hned pěkně zostra, Jiří Chmelař, na  poslední chvíli  komplikacím navzdory dorazil Martin a tak jsme začali  v úctyhodném počtu 8. hráčů. Taktika pro první  třetinu byla jasná, nebláznit , hrát zodpovědně a zjistit co zvládáme. A nebylo to jednoduché, Veronice evidentně ještě doznívaly ploužáky posledních šantánových sérií v uších,  svým pohybem  tak přiváděla k šílenství rozhodčího, tanečního mistra pana Paletáře, Jirka si hledal své místo na křídle a soupeři jsme nechali vstřelit 2 laciné góly. S tím se  ve  druhé části nechtěli smířit David, Fanda, Michal a Matěj, kteří do toho začali pěkně  šlapat, zaveleli k obratu a  ukončení třetiny   jednogólovým náskokem.  V posledním dějství jsme  to dokonce  utrhli , soupeř se ale nevzdával a  před koncem se přiblížil na rozdíl jediné branky. Větší drama ale nepřipustil Matěj, který skóroval v samém začátku power play soběslavských, pak už jsme si vítězství  v  klidu pohlídali.

 
Rytíři Č. Krumlov   -   Banes   Soběslav                     6       :       4
 
Soupeřem pro druhý zápas  byli   florbalisté Meťáku, hoši urostlí , početní a kompaktní. Měli jen trochu  smůlu, že nás  tento zápas   zastihl vyladěné do optimální  florbalové pohody, od začátku jsme  měli  taktovku  v  rukou, nedělali jsme  hloupé chyby a navíc jsme neměli obvyklou střeleckou neproduktivitu. Skóre  nám postupně  pěkně narůstalo, protivník se snažil gólově kontrovat, což zvládal jen do poloviny zápasu, kdy jsme se mu výsledkem začali výrazně vzdalovat. Škoda ztráty koncentrace na samém konci  utkání, kdy jsme Meťák nechali provést kosmetické úpravy výsledku.
 
Rytíři Č. Krumlov     -      Meťák  Č. Budějovice            10     :     6
 
Pro letošní sezónu máme pořadatelství z krku, chtěl bych poděkovat všem, co pomáhali. Pochvala Jirkovi za vydařenou premiéru, moc nechybělo a byl tam i první vstřelený gól. Velkou měrou se na tom podílel celý tým, který ho v tom nenechal se plácat, v klidu si o všem promluvili a pěkně ho zapojili do hry. Plusové body Martinovi, který nenechal tým ve štychu i přes osobní těžkosti, dále našemu zadnímu trojůhelníku, jehož výkony postupně rostou a je na něj spolehnutí. No, a Verča se zamyslí nad předzápasovou přípravou,  příště ,  pokud vím,  se v  Červeňáku nehraje.