Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Muži napodruhé opět bodovali

V sobotu 29.9. vyrazil tým mužů FBC Český Krumlov k zápasům Jihočeské ligy do proslulé „sauny“ SKP České Budějovice. V sestavě Ondřich – Wunsch, Kohoutek, Sedlák Senior, Šandera, Doležal-Sedlák Junior, Forst, Kouba, Mačejný, Hrmo a Trestr se utkali s týmy FK Slovan Jindřichův Hradec B a Štíři České Budějovice C.


Muži napodruhé opět bodovali
Autor: Jan Trestr | Datum: 2.10.2018 - 13:42 | Zhlédnuto: 652x

FK Slovan Jindřichův Hradec B  : FBC Český Krumlov – Velešín 3:5

Do zápasu vstoupili krumlovští soustředěně a takticky vyspělým výkonem již od  začátku tahali za delší konec provazu. Po pěkné kombinaci s Forstem otevřel skóre Sedlák starší. Na tuto branku ještě stačili hradečtí reagovat, ale po střelách Forsta, dalekonosném pokusu kapitána Wunsche a důrazu Doležala se jim podařilo jen snížit na 2:4. Jistotu na krumlovské hole vrátil znovu Forst a tak za Hradec už jen kosmeticky upravil svým třetím gólem Aster.

 

Štíři České Budějovice C : FBC Český Krumlov – Velešín 2:7

Domácí tým Štírů mající ve svém středu i hráče s prvoligovými zkušenostmi vstoupil do zápasu aktivně, ale hned po dvou minutách vykroužil z rohu Trestr a Krumlov vedl. Těžkopádná budějovická obrana měla s pohyblivými krumlovskými hráči velké problémy.  Dařilo se útoku Sedlák mladší, Forst a Kouba. Každý z nich se střelecky prosadil , Forst dokonce dvakrát.  Když zafungovala chemie mezi Trestrem a Mačejným při rychlém brejku, bylo jasné, že si Krumlov tři body vzít nenechá.  Bohužel nekoncentrovanost v obraně sebrala čisté konto jinak výborně chytajícímu Ondřichovi. Zápas zakončil Forst, když odmítl hattrick a místo do prázdné branky namířil svojí střelu do rohu hřiště.