Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Na Street Floorball League náš tým vybojoval bronzové medaile!

V neděli 10. června se uskutečnila na náměstí v Českých Budějovicích první Street Floorball League, tedy doprovodná akce k Mistrovství světa ve florbale, jehož pořádání se letos ujala Česká republika.


Na Street Floorball League náš tým vybojoval bronzové medaile!
Autor: Veronika Netušilová | Datum: 12.6.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 1553x

Přihlásilo se celkem 26 týmů a hrálo se 3 na 3 na malou branku bez brankáře na hřišti o rozměrech 24x12m. Jakmile jsme se o akci dozvěděli, museli jsme se přihlásit. Na vítěze čekala účast na finálovém turnaji v O2 aréně v Praze! Nám šlo hlavně o to si zahrát a bavit se florbalem, protože je to prostě skvělý sport!!!

Náš tým – český krumlov – hrál ve složení Radek Hanák st., Radek Hanák ml.,Tomáš Hanák, Dan Sedlák, Pavel Wunsch, Verča Wunschová, Vašek Čáslava a Verča Netušilová.

I když jsme upřímně neměli velké ambice, zůstali jsme na turnaji až do konce. Vyhráli jsme základní skupinu, až jsme se postupně probojovali mezi čtyřku nejlepších týmů. Tam nám opravdu o kousíček uteklo finále, kdy jsme zápas s týmem složeného z hráčů hokejistů českobudějovického Motoru měli velmi dobře rozehraný a dokonce vedli 5:2, ale na konci nám došly síly a prohráli ho 6:5. Boj o třetí místo nebyl také jednoduchý, ale díky trpělivosti jsme si nakonec vybojovali skvělé třetí místo! Suma sumárum jsme prohráli na turnaji pouze jediný zápas.

Tomáš Hanák se stal právem nejlepším střelcem turnaje se 16 brankami. Patří bezesporu mezi nejtalentovanější hráče našeho klubu společně s jeho starším bratrem Radkem. Je to radost dívat se na jejich hru! Ale skvěle hrál celý náš tým, takže díky vám i našim úžasným, nejlepším fanouškům :-)