Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přípravka v Milevsku

Již tradičně na začátek nového roku, v době, kdy se ranní silnice často mění v kluziště, vyráží přípravka do nejvzdálenějšího dějiště turnaje sezóny. Letošní turnaj v Milevsku připadnul na poslední den vánočních prázdnin. Po dvou týdnech bez jediného tréninku rovnou zpět do zápasového kolotoče.


Přípravka v Milevsku
Autor: Tomáš Hrachovský | Datum: 8.1.2020 - 00:00 | Zhlédnuto: 2159x

První zápas proti domácímu týmu byl z naší strany velmi ospalý, kluci jakoby nevěděli, kde a jak mají hrát. Soupeř s námi dlouho držel krok, přesto nakonec Rytíři domácí tým udolali v poměru 3:1.

Druhé utkání jsme zvládli již lépe a bílým Strakonicím jsme nastříleli 6 branek. 

S červenými Strakonicemi (nejlepším týmem dosavadního průběhu soutěže) Rytíři v minulosti sehráli dva nesmírně bojovné a vyrovnané zápasy, ve kterých jsme vždy dokázali urvat těsné vítězství. Tentokrát nám to však strakoničtí vrátili i s úroky. Rytíři soupeři absolutně nestačili, navíc Strakonicím vyšlo téměř vše, na co sáhly. Vzhledem k průběhu hry a skóre 2:11 byla závěrečná siréna pro krumlovské vysvobozením.

Kluci měli necelou čtvrhodinku na to, aby se z nepovedeného zápasu zmátořili. Čas před posledním zápasem jsme proto věnovali pohybovým aktivitám a gólmanovi.

Do posledního zápasu někteří hráči nastoupili jako vyměnění. Najednou se zlepšil pohyb, spolupráce i střelba a rychle jsme se dostali do dvougólového vedení. Rytíři zaváhali pouze jednou a dovedli utkání ke konečnému vítězství 5:1.

Přestože jsme vyhráli tři ze čtyř utkání, je vidět, že dlouhé přestávky hráčům nesvědčí. Doufejme, že do příštího turnaje se nejmladší Rytři opět dostanou do formy.