Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Starší žáci zakončili první polovinu soutěže

V neděli 25.11.2018 jsme zakončili se staršími žáky v Písku první část Jihočeské ligy. Máme za sebou jedenáct zápasů a už od začátku bylo jasné, že nás čeká těžká sezóna. Po dvou debaklech v Českém Krumlově se ale náš výkon začal pomalu zvedat, přesto jsme vyhráli pouze jeden zápas.


Starší žáci zakončili první polovinu soutěže
Autor: Veronika Netušilová | Datum: 26.11.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 1057x

 

DAČICE - 21.10.2018

FBC Rytíři Český Krumlov –   TJ Centropen Dačice                           6:8

G: Schneider 2x, Cajthaml 3x, Tomeš

A: Pilař 2x,

 

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Došwich Milevsko modří             4:8

G: Tomeš, Schneider2x, Košan

A: Švarc, Humpál, Veselý

Z mého trenérského pohledu skvěle odehrané zápasy v Dačicích. Líbil se mi týmový výkon a souhra hráčů, která vedla ke skórování opravdu pohledných gólů. Občasné mezírky v obraně nás bohužel odsoudili odjet se dvěma porážkami, ovšem se vztyčenou hlavou.

 

HRDĚJOVICE - 11.11.2018

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Spartak Kaplice                         7:10

G: Tomeš 3x, Košan 2x, Cajthaml 2x,

A: Opekar, Tomeš 2x,

 

FBC Rytíři Český Krumlov – 1. FbK Tábor                                       5:8

G: Tomeš, Cajthaml 2x, Košan + vlastní gól Tábora

A: Herber

 

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Štíři Č.Budějovice Zelení         1:8

G: Humpál

A: Švarc

Velmi těžký turnaj jsme odehráli v Hrdějovicích. Na zápasy jsme vyrazili pouze v osmi hráčích, což bylo opravdu velmi málo vzhledem k tomu, že jsme tentokrát museli odehrát výjimečně tři zápasy! Bohužel mladší žáci měli ve stejný den zápasy v Krumlově, a tak nám nemohli jet pomoct. O to víc jsem byla překvapená, jaký výkon kluci podali. Jako trenérka jsem opravdu velmi pyšná na to, že od začátku hrál můj tým  bojovně, nevzdával se a jak s Kaplicí, tak s Táborem hrál vyrovnanou hru, přestože oba týmy měli v sestavě o deset hráčů víc. Klobouk dolů. Třetí zápas se Štíry už byl o něčem jiném. Lídr tabulky má tři skvělé vyrovnané lajny. V tomto zápase jsme se drželi pouze v první třetině, která skončila 1:1, zbylé dvě části už byli v režii Štírů. Tento turnaj přesto musím hodnotit pozitivně, ale stál nás spoustu sil a šrámů.

 

PÍSEK - 25.11.2018

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Sokol Písek fialový                    4:7

G: Schneider 2x, Tomeš, Košan

A: Tomeš 2x, Humpál,

 

FBC Rytíři Český Krumlov – FBC Sokol Písek bílý                          3:6

G: Humpál, Košan, Schneider

A: Zdychynec, Pilař, Humpál

Za to poslední dva zápasy v Písku nám vůbec nesedli. Jelo nás bohužel opět velmi málo vzhledem k marodce některých hráčů. Nedařila se souhra, opory týmu také neměli svůj den, celkově náš výkon byl ospalý a také jsme měli hodně vyloučených hráčů! Jedinou pozitivní věcí byl výborný výkon brankáře Daniela Švece. I když jsme první zápas prohráli, předvedl náš gólman spoustu skvělých zákroků. Bez těchto zákroků by tento zápas mohl skončit debaklem.

Nyní nás čeká téměř dvouměsíční pauza. Rozhodně je před námi trenéry spousta úkolů. Věřím, že ve druhé polovině ligy se dočkáme lepších výsledků. Záleží samozřejmě také na tom, jak kluci budou přistupovat k tréninkům. Ne všichni trénuji na 100%.