Zápasy mladších žáků v Kaplici

16. února, kdy počasí připomínalo jaro, si to krumlovští mladší rytíři nejdříve rozdali s domácí Kaplicí.

Autor: Pavel Wunsch | Datum: 20.2.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 4290x

V zápase musel zastoupit chybějícího brankáře Toník Háků. Domácí začali s rychlou kombinační hrou a po dvou třetinách vedli 6:0. Do třetí periody, po důraznějším rozhovoru trenéra, začali krumlovští více střílet, včas přistupovat k protihráčům, vracet se do obrany a povedlo se jim třetinu vyhrát 2:0.

Kaplice – Č. Krumlov 6:2

Druhým soupeřem byl tým děvčat z Meťáku Č. Budějovice. Tentokrát se do branky postavil Lukáš Saitl. Se stejným nasazením jako ve třetí třetině proti Kaplici se zápas vyvíjel jednoznačně k drtivé výhře Rytířů 14:1.

Č. Krumlov – Girls Meťák Č. B. 14:1

Až na nepovedený začátek prvního zápasu bych chtěl poděkovat všem hráčům za velikou bojovnost a předvedení pěkného sportovního výkonu. Díky patří i všem fanouškům a rodičům.

Sestava: Hák, Saitl, Masár, Hamáček, Poláček, Pilař, Minařík, Hajsák, Aulický, Schneider.