Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.


 



    

FBC RYTÍŘI ČESKÝ KRUMLOV

Jihočeská liga elévů 2019 -2020 
  Kontaktní osoba:      
Přemysl Kalkuš  +420 602 435 521  prema3@seznam.cz   

 

ČLÁNKY

 

ZÁPASY

 

SOUPISKA

 

TRÉNINKY

 

Hrají hráči a hráčky narozené 2009, 2010 a mladší po dovršení věku 7 let.

Hrajeme soutěž formou turnajů, kde se neřeší skóre ani výsledky a nevedou se dlouhodobé tabulky. Odehrajeme celkem 11 turnajů po 4 zápasech, kde herní systém je 3+1.

Cílem není vyhrávat, ale naučit se hrát a bavit se hrou, na počítání branek budou mít všichni plno příležitostí od starších žáků. 

 

 


ZÁPASY - Jihočeská liga elévů - 2019/2020

 

  datum domácí   hosté         hala
1. TURNAJ                  
  5.10.2019   :
        SH Hrdějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice modří FBC Rytíři Český Krumlov        
  5.10.2019 :         SH Hrdějovice
  SK Meťák Lvi České Budějovice FBC Rytíři Český Krumlov      
  5.10.2019 :         SH Hrdějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Girls České Budějovice      
  5.10.2019   :         SH Hrdějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice zelení FBC Rytíři Český Krumlov      
2. TURNAJ                  
  19.10.2019 :         SH Meťák Č. Budějovice
  SK Meťák Gepardi České Budějovic FBC Rytíři Český Krumlov        
  19.10.2019 :         SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Lvi České Budějovice        
  19.10.2019   :         SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice žlutí FBC Rytíři Český Krumlov        
  19.10.2019 :           SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov TJ NETOLICE 1892 Rafani        
3. TURNAJ                  
  9.11.2019 :         SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Girls České Budějovice        
  9.11.2019   :         SH Meťák Č. Budějovice
  FbC Písek Myšáci FBC Rytíři Český Krumlov        
  9.11.2019 :         SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Gepardi České Budějovic        
  9.11.2019   :         SH Meťák Č. Budějovice
  TJ Hraničář Malonty FBC Rytíři Český Krumlov        
4. TURNAJ                  
  24.11.2019 :         Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Lvi České Budějovice        
  24.11.2019   :         Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Štíři Č. Budějovice zelení FBC Rytíři Český Krumlov        
  24.11.2019 :           Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov TJ Hraničář Malonty        
  24.11.2019 :           Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov FbC Písek Myšáci        
5. TURNAJ                  
  15.12.2019 :         SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Lvi České Budějovice        
  15.12.2019   :         SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice žlutí FBC Rytíři Český Krumlov        
  15.12.2019 :           SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Gepardi České Budějovic        
  15.12.2019   :         SH Meťák Č. Budějovice
  FA SEPTA.CZ Č. Budějovice FBC Rytíři Český Krumlov        
6.TURNAJ                  
  12.1.2020 :           SH Strakonice
  FBC Rytíři Český Krumlov TJ Hraničář Malonty        
  12.1.2020   :         SH Strakonice
  Fbc Strakonice - Červení FBC Rytíři Český Krumlov        
  12.1.2020   :         SH Strakonice
  Fbc Strakonice - Bílý FBC Rytíři Český Krumlov        
  12.1.2020 :           SH Strakonice
  FBC Rytíři Český Krumlov FA SEPTA.CZ Č. Budějovice        
7. TURNAJ                  
  26.1.2020   :         SH JČU Č. Budějovice
  FA SEPTA.CZ Č. Budějovice FBC Rytíři Český Krumlov        
  26.1.2020 :           SH JČU Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov FbC Písek Myšáci        
  26.1.2020   :         SH JČU Č. Budějovice
  FBC Došwich Milevsko Draci FBC Rytíři Český Krumlov        
  26.1.2020   :         SH JČU Č. Budějovice
  FBC Došwich Milevsko Piráti FBC Rytíři Český Krumlov        
8. TURNAJ                  
  29.2.2020   :         TJ Netolice
  1. FbK Tábor - Bílí Medvědi FBC Rytíři Český Krumlov        
  29.2.2020 :           TJ Netolice
  FBC Rytíři Český Krumlov 1. FbK Tábor - Zelené Mamby        
  29.2.2020   :         TJ Netolice
  TJ NETOLICE 1892 Rafani FBC Rytíři Český Krumlov        
  29.2.2020 :           TJ Netolice
  FBC Rytíři Český Krumlov FA SEPTA.CZ Č. Budějovice        
9. TURNAJ                  
  22.3.2020 :           Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov FBC Štíři Č. Budějovice žlutí        
  22.3.2020   :         Všesportovní hala Č. Krumlov
  FbC Písek Myšáci FBC Rytíři Český Krumlov        
  22.3.2020 :           Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov FbC Písek Draci        
  22.3.2020 :           Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov FBC Štíři Č. Budějovice zelení        
10. TURNAJ                  
  5.4.2020   :         SH TJ Slovan J. Hradec
  FK Slovan J.Hradec unga FBC Rytíři Český Krumlov        
  5.4.2020 :           SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Rytíři Český Krumlov FK Slovan J.Hradec gammal        
  5.4.2020   :         SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Štíři Č. Budějovice modří FBC Rytíři Český Krumlov        
  5.4.2020 :         SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Girls České Budějovice        
11.TURNAJ                  
  25.4.2020 :           SH Milevsko
  FBC Rytíři Český Krumlov FA SEPTA.CZ Č. Budějovice        
  25.4.2020   :         SH Milevsko
  1. FbK Tábor - Bílí Medvědi FBC Rytíři Český Krumlov        
  25.4.2020   :         SH Milevsko
  FBC Došwich Milevsko Piráti FBC Rytíři Český Krumlov        
  25.4.2020 :         SH Milevsko
  FBC Rytíři Český Krumlov SK Meťák Girls České Budějovice