Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Dorost sehrál přátelák proti Kaplici

Dorost se 6.5.2022 rozloučil s letošní sezónou přátelským utkáním proti Kaplici ... mrkněte na hustej článek 8-)


Dorost sehrál přátelák proti Kaplici
Autor: Kapitán Matěj Švarc a jeho levá ruka Oliver Schick | Datum: 10.5.2022 - 00:00 | Zhlédnuto: 3111x

Dne 6.5 se náš dorostenecký tým utkal v přátelském utkání proti Kaplici. Za náš tým, jako posily nastoupili, Anežka Macháčková a Nhat Trinh z Meťáku, kvůli naší nízké účasti. Zápas probíhal v rychlejším a tvrdším tempu. Díky skvělé přípravě našeho týmu jsme se rychle dostali do vedení. V první třetině se Kaplice skoro nedostala k míčku a skoro celý zápas tomu nebylo jinak. Po skončení zapasu se oba týmy dohodli na poslední třetině navíc. Náš tým měl už značný náskok a díky neskutečnému strážci naší branky Danielu Švecovi a také díky obranné dvojici Matěji Švarcovi a Oliveru Schickovi náš tým dosáhl vítězství v tomto přátelském utkání. Moc děkujeme soupeřům za uskutečnění tohoto zápasu a našim věrným fanouškům.

Tento článek napsal Kapitán Matěj Švarc a jeho levá ruka Oliver Schcik

 

Foto na Flickru: https://www.flickr.com/photos/fbcrytiri/albums/72177720298812186