Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Klub slavil 20 let florbalu v Českém Krumlově

V sobotu 3.11.2018 jsme si ve sportovní hale připomněli a oslavili 20 let florbalu v našem městě. Bylo nádherné sledovat, jak si všichni přítomní přišli užít tuto jedinečnou atmosféru.


Klub slavil 20 let florbalu v Českém Krumlově
Autor: Daniel Sedlák | Datum: 3.11.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 1567x

Na začátek se odehrál turnaj rodičů s naší nejmladší nadějí. Zájem byl opravdu veliký, hrálo se na dvou hřištích a zvolený systém 3 proti 3, bez golmana, byl vhodný pro všechny kategorie.

V 11h začal hlavní bod sobotního programu: představení nového názvu klubu: FBC Rytíři Český Krumlov, nového loga a nových dresů. Ve sváteční atmosféře se také zavzpomínalo na začátky florbalu v Krumlově, na založení klubu jako FBC Č.Krumlov, na první úspěchy mužů a potom i na ta výrazná mládežnická: na krajská vítězství, účast na různých výběrech a Mistrovství mládeže, účast na mnoha turnajích, včetně těch zahraničních ve Švédsku, Německu, Rakousku a Finsku.

Po pokřtění a odhalení loga a dresů, jsme rozkrojili dort a potom pamětníci začátků florbalu u nás, začali také své turnajové klání.

Smyslem, ale nebylo až tak prvenství, či počet vstřelených gólů, ale setkání a vzpomínka na naši krásnou a bohatou historii.