Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Naši nejmladší v Hrdějovicích

O druhé listopadové neděli naši nejmenší zavítali do Hrdějovic, kde sehráli další čtyři ligové zápasy. Tentokrát jejich soupeři byli florbalisté FBC Došwich Milevsko Rytíři, FBC Došwich Milevsko Piráti, FBC Štíři Č. Budějovice zelení a FBC Štíři Č. Budějovice žlutí.


Naši nejmladší v Hrdějovicích
Autor: Trenéři | Datum: 20.11.2017 - 21:53 | Zhlédnuto: 1720x

Pro druhý zápasový termín jsme zvolili menší počet hráčů, aby během zápasů méně času trávili na lavičce a více byli zapojeni do hry. Náš tým tentokrát byl oslabený hned o několik opor a musel být doplněn hráči přípravky včetně jednoho nováčka. Na to však naši soupeři z Milevska vůbec nebrali ohled a během prvních dvou zápasů nás téměř nepustili ke své brance. Naši hráči se příliš soustředili na míček a nedokázali si rozebírat jednotlivé soupeře, takže Milevští oba zápasy pohodlně vyhráli.

Před třetím zápasem se žlutými Štíry jsme provedli změny v sestavě. První trojice byla složena pouze ze zkušenějších elévů, ostatní dvě tvořili méně zkušení a přípravka. A změny přinesly žádaný efekt. Hned během prvního střídání se podařilo první trojici vstřelit dvě branky a vedli jsme 2:0. Během dalších střídání jsme sice inkasovali a soupeř utkání otočil, ale naši opět vyrovnali. Když už to vypadalo, že se nám podaří udržet stav 4:4 nebo dokonce vstřelit vítěznou branku, soupeř nám bohužel dvěma smolnými góly v závěru pokazil radost z dobrého výsledku.

K závěrečnému zápasu jsme nastoupili proti zelenému týmu Štírů, který se během celého dne prezentoval naprosto suverénně a všechny zápasy jednoznačně vyhrál. Na začátku zápasu jsme sice dokázali držet krok, nicméně postupem času už soupeř postupně navyšoval skóre, aniž bychom vstřelili jedinou branku.

Opět se ukázalo, jakým problémem v Krumlově je pro turnaj složit tým elévů bez pomoci přípravky.
Ačkoli naše výsledky zatím nepůsobí optimistickým dojmem, berme zápasy jako příležitost k pohybu a sbírání zkušeností. Chtěl bych všechny hráče pochválit za bojovnost a zároveň povzbudit. Příště určitě vyhrajeme!

Výsledky:

FBC Došwich Milevsko Piráti 9:0 FBC Č.Krumlov

FBC Došwich Milevsko Rytíři 8:0 FBC Č.Krumlov

FBC Č.Krumlov                      4:6   FBC Šťíři Č.Budějovice žlutí

FBC Č.Krumlov                      0:16 FBC Šťíři Č.Budějovice zelení