Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Rytíři vydrancovali Kašperské hory

Slunečné sobotní ráno 16.2. v Kašperských horách lákalo k vyzkoušení místních sjezdovek. Pravý sportovní fajnšmekři ale tušili, že kvalitní zážitek tentokrát nebude na svahu, ale na palubovce místní sportovní haly. Jak hráči pořádajícího Vimperka, tak policisté z budějovického SKP určitě neměli dobré spaní…čekali je totiž v roce 2019 neporažení krumlovští Rytíři.


Rytíři vydrancovali Kašperské hory
Autor: Jan Trestr | Datum: 27.2.2019 - 00:00 | Zhlédnuto: 5578x

TJ Šumavan Vimperk  :  FBC Rytíři Český Krumlov – Velešín 3:7

Ačkoli se na turnaj dostavili krumlovští jen s osmi hráči do pole (tři opory týmu dali přednost zvuku svatebních zvonů), nebyl tento handicap nijak znát. Hned v první minutě prostřelil Doležal hradbu těl před brankou Vimperka a Krumlov se ujal vedení. O dvě minuty později se před brankou prosadil Hajsák a díky propracované defenzivní taktice se zdálo, že nemůžou přijít komplikace. Smutných vimperských obličejů se zželelo Sedlákovi seniorovi a jeden z jejich ojedinělých pokusů srazil do vlastní branky. Tato injekce vlila nové síly a vimperští dokázali dokonce vyrovnat. Silnou stránkou krumlovských byla v tomto zápase střelba z dálky...díky clonění brankáři prošli do sítě střely Doležala a Sedláka seniora. Poklidný průběh zápasu pak rozzářila vlasatá kometa Forst a jeho hattrick. Vimperk dokázal jen kosmeticky upravit.

FBC Rytíři Český Krumlov – Velešín : SKP České Budějovice 8:3

I do druhého zápasu vstupovali Rytíři jako favorité.  Navzdory tomu byla první třetina spíše vyrovnaná a až Trestrova střela do horního rohu prolomila střeleckou nemohoucnost.  Bohužel zrovna tu, která trápila SKP.  Ti do konce třetiny nasypali za Šítalova záda tři slepené góly. Přestávka mezi třetinami ale krumlovské vyburcovala a když našel za obranou naběhnutého Trestr Hrmo,  bylo sníženo.  Ještě do konce třetiny se nejprve Forstovi a dvakrát Hrmovi podařilo vývoj zápasu otočit. Ve třetí třetině se už jen dohrávalo…nejprve tečoval Forstovu střelu  Trestr a zkompletoval hattrick, aby ho posléze následoval další hattrikář, Hrmo. Mezi tyto střelce se ještě vklínil Kouba, který ocenil, že nestřílí na svou Nemesis (= prázdná branka), ale na brankáře. Dělovou ranou ho úspěšně prostřelil. 

V roce 2019 tedy zůstávají Rytíři na vítězné vlně.

Velešín a Krumlov reprezentovali:

Šítal – Doležel, Sedlák senior, Kohoutek – Forst, Hrmo, Hajsák, Kouba, Trestr