Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Starší žáci: Report 2. kola krajské ligy z Kaplice

Dne 1.10.2022 proběhlo další kolo krajské soutěže ve florbalu kategorie Starších žáků. Rytíři byli znovu pořádajícím týmem, a domácím stánkem se pro tentokrát stala sportovní hala v Kaplici. Protože minulé kolo si Rytíři spravedlivě vybojovali postupové místo do vyššího, tedy 3.koše, narazili na soupeře, kteří byli jiní než minule.


Starší žáci: Report 2. kola krajské ligy z Kaplice
Autor: Petr Studihrad | Datum: 5.10.2022 - 00:00 | Zhlédnuto: 2717x

Banes Soběslav – Rytíři ČK 2:18. Výsledek, který nevypovídá o žádné kvalitě, nebo o tom, zdali naše hra je úrovně starších žáků kraje. Soupeři vzdáváme respekt a vážíme si jeho přístupu ke všem utkáním.

FBC Štíři Č.Bu. Žlutí – Rytíři ČK 2:2. Toto utkání už lze považovat za velmi vyrovnané, a také výsledek je naprosto úměrný tomu, co se dělo na hřišti po celou dobu. Dalo by se asi naspat, že je škoda, že jsme dostali gol v polovině druhé části zápasu, ale soupeř využil našeho zaváhání a spravedlivě vyrovnal. Toto jsou okamžiky, které nesmíme dopouštět, brát si jako ponaučení pro další práci a plnění úkolů, které máme vytyčeny.

Po těchto dvou utkáních bylo víceméně jasné, že jsme schopni se udržet ve 3. koši a to byl náš cíl před tímto turnajem. Rozhodli jsme se s kolegou trenérem Pavlem Wunschem, že nebudeme nadále využívat „služby“ mladších žáků a sice – Šimona Hrachovského a Jakuba Vávry, aby jim zbyly nějaké síly na nedělní utkání v 1.koši v Písku. Tímto borcům děkujeme a těšíme se na další pomoc!

Posledním soupeřem byl jednoznačně nejlepší a neporažený celek z Tábora. První polovina zápasu, byla velmi překvapivá a vyrovnaná, skore 2:1 pro Tábor byla jasným důkazem, jakým způsobem Rytíři přistoupili k poslednímu utkání 2.kola. Vyloučení a přesilovka, únava, stupňující tlak soupeře dokonal naší prohru v poměru 5:1.

Rytíři udělali další krůček ve zlepšování se, plnili poctivě zadané úkoly, byli si vědomi chyb, udělali maximum pro záchranu ve třetím koši, měli výbornou domácí podporu slušných diváků, rodičů, kamarádů a to je pro jejich vývoj nejdůležitější. Následujícím tréninkem pracujeme na potřebných dovednostech a těšíme se na další výzvu, která se bude konat sobotu 15.10.2020, ve sportovní hale ve Strakonicích, za účasti soupeřů Hafani Netolice, Štíři Č.B. žlutí a FBC Strakonice červení.

 

Foto zde: https://www.flickr.com/photos/fbcrytiri/albums/72177720302560691