Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Starší žáci zakončili sezónu

V neděli 13. března zakončil náš tým starších žáků sezónu 2015/2016 ve sportovní hale v Hrdějovicích. Nastoupili jsme proti týmům TJ Centropen Dačice a FBC Štíři Č. Budějovice bílí.


Starší žáci zakončili sezónu
Autor: Veronika Netušilová | Datum: 17.3.2016 - 22:05 | Zhlédnuto: 888x

TJ Centropen Dačice - FBC Český Krumlov                        8:3 (3:1|3:2|2:0|)

G: Štrbko, Mazzola, Kolín

A: Mazzola, Böhm

FBC Štíři Č.Budějovice bílí - FBC Český Krumlov             0:10 (0:1|0:3|0:6|)

G: Hanák 4x, Kolín 4x, Böhm, Mazzola

A: Mazzola 2x, Massaro 2x, Pešek, Kolín

Ve skupině B Jihočeské ligy starších žáků jsme obsadili čtvrté místo. Na výsledku nic nezmění ani poslední kolo, které se odehraje začátkem dubna (náš tým má volno). Připsali jsme si osm výher, devět proher a tři remízy. Cením si toho, že jsme dokázali uhrát slušné zápasy i s favority naší skupiny jako jsou Dačice, Hradec a Kaplice. Bylo úžasné sledovat zákroky našeho skvělého brankáře Míry a bojovnost nejmladšího hráče Standy, který letos hodně hráčsky vyrostl. V týmu byla opět vidět jediná naše hráčka - Verča, která vybojovala nespočet míčků a dokázala se prosadit i gólově. Nešlo by to samozřejmě bez kapitána Tomáše (Hanyho), který opět potvrdil, že patří mezi výrazné talenty nejen florbalové mládeže. Mezi top útočníky se letos posunul i Dan, který zavářel soupeřům v první lajně společně se Samem. Musím také pochválit naše obránce – Davida, Filipa, Aleše, Marka, kteří nevynechali jediný souboj a betonovali, jak to jen šlo. Skvěle bojoval za náš tým i centr Matěj a útočník Vítek a Tomáš P. A nakonec jsem ráda, že s námi odehrál poslední zápasy i Pepa, která krásně zapadl do našeho týmu a dokonce i skóroval. Děkuji také všem rodičům za podporu a spolupráci, bez které by to nešlo a už se těším na další sezónu. 

Sestava:

G: Vrábel Míra

O: Böhm Marek, Dvořáček David, Massaro Filip, Hanák Tomáš

Ú: Mazzola Sam, Kolín Dan, Košan Standa, Beniačik Matěj, Wunschová Verča, Novotný Aleš, Štrbko Pepa, Pešek Vítek

Trenéři: Hanák Radek, Netušilová Verča

Výsledky a průběžná tabulka