Útlum v Sezimáku

Druhou březnovou neděli jsme vyrazili do Sezimova Ústí k posledním zápasům základní skupiny. Doplněni mlži jsme postavili kompletní 3 útoky

Autor: Radek Hanák | Datum: 2.4.2013 - 18:15 | Zhlédnuto: 3748x

Č. Krumlov  - Štíři B 13 : 4

Přestože  Štíři posílili částí A- týmu, měli naši hoši od  začátku jasnou převahu a  na  góly  jsme  nemuseli dlouho čekat. Především mlži se   činili, a tak  v nastalém brankovém přídělu zcela zaniklo  zjevné trápení se  naší první pětky. V tréninkovém tempu jsme  dovedli zápas  do vítězného konce.

Č. Krumlov – Tábor    4 : 5

Opravdová prověrka   nás čekala  až v druhém utkání proti kompaktnímu dobře bránícímu týmu táboritů, který vyrážel do nebezpečných protiútoků. Začátek chlapci zcela vypustili a po lekci z produktivity jsme brzy  prohrávali 3 : 0. Stažení sestavy  a  silná, i když poněkud křečovitá ofenzíva přinesly sice  do konce  třetiny vyrovnání, ale  pachuť prvních minut zůstávala. Do druhé třetiny jsme  opět zformovali všechny 3 útoky a mužstvo se  nadechlo k lepšímu výkonu, bohužel se  přestalo dařit střelecky a  tak  se  třetina proměnila  ve  festival neproměněných šancí. Třetí třetina  byla obrazem zmaru,  elita  florbalové soutěže  starších žáků pobíhala  bezzubě po hřišti, kupila   školácké chyby a  ojedinělé střely končily většinou mimo branku. A tak přišla zákonitá odplata ve  formě vítězného gólu soupeře. A jelikož jsme se  díky nesmyslnému vyloučení v samém  konci zápasu  nezmohli ani  na  finální nápor, mohl  soupeř zaslouženě  slavit.

A kde  hledat příčiny této ostudy ?  Vyjma  dlouhodobě zraněného Jakuba je  to především špatná  účast na trénincích / Marek,Nikolíno, Tomáš/, lehkomyslnost a  neustálé vyrušování při přípravě / Radek, Aleš, Michal/. Chce  to méně  diskutovat a  především přijít na  trénink, zatnout zuby a  makat.

V celkově  špatném dojmu byly ale  i světlé výjimky, vyzdvihnout musím především  soustředěný  výkon P. Wunsche  a   všech  mlžů.