Vánoční pohár z ČB je náš

V předvánočním shonu si naši starší žáci sjeli na turnaj do nedalekých Č.Budějovic, který uspořádali United Č.B. Podvečerního turnaje se zůčastnili vedle našich kluků ještě Štíři CB, Jokers CB a United CB.

Autor: Daniel Sedlák | Datum: 20.12.2012 - 21:50 | Zhlédnuto: 4049x

V pohodové atmosféře proběhl pěkně zorganizovaný turnájek na Meťáku v Českých Budějovicích.Hrálo se systémem každý s každým 2x13min.

FBC Č.Krumlov - United Č.Budějovice 1:8 (1:1, 7:0)

První třetina, jako když se hledáme, žádná přesnost na hokejce, druhá třetina, po góle uklidnění a pak hrál jiný tým, rychlé akce, pěkné nahrávky, střely.

FBC Č.Krumlov - Štíři Č.Budějovice 2:4 (2:1, 2:1)

Kluci si mysleli, že zápas se vyhraje sám, neběhali, žádné nahrávky a s postupem času, místo aby přidali, ani neběhali, výmluvy na ostatní. Myslím, že taková to prohra může být i "dobrá" zkušenost, když si z ní vezmeme ponaučení. 13.1.pořádáme doma a Štírům to můžeme vrátit a dostat se definitivně na první místo v tabulce.

FBC Č.Krumlov - Jokers Č.Budějovice 11:0 (6:0, 5:0)

Pohodové utkání, kluci po bouřlivém vyčinění v šatně odehráli pěkný zápas plný hezkých kombinací, akcí i střel.

Díky tomu, že Štíři potom prohráli s United, jsme zásluhou lepšího skóre turnájek vyhráli a přivezli si domů zlaté medaile :-)