Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.




 

FBC RYTÍŘI ČESKÝ KRUMLOV

Jihočeská liga přípravek 2019 -2020 
  Kontaktní osoba:      
  Tomáš Hrachovský  +420 732 901 357  tom.hrachovsky@centrum.cz   

 

ČLÁNKY

 

ZÁPASY

 

SOUPISKA

 

TRÉNINKY

 

Hrají hráči a hráčky narozené 2011 a mladší po dovršení věku 5 let.

Hrajeme soutěž formou turnajů, kde se neřeší skóre ani výsledky a nevedou se dlouhodobé tabulky. Odehrajeme celkem 10 turnajů po 4 zápasech, kde herní systém je 3+1.

Cílem není vyhrávat, ale naučit se hrát a bavit se hrou, na počítání branek budou mít všichni plno příležitostí od starších žáků. 

 

 


ZÁPASY - Jihočeská liga přípravek 2019-2020

 

  datum domácí   hosté         hala
                   
1. TURNAJ                  
   12.10.2019
:
         SH Hrdějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice        
   12.10.2019 :          SH Hrdějovice
  SK Meťák České Budějovice   FBC Rytíři Český Krumlov        
   12.10.2019 :          SH Hrdějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FK Slovan J.Hradec        
   12.10.2019 :          SH Hrdějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice - elévky   FBC Rytíři Český Krumlov        
                   
2. TURNAJ                  
   3.11.2019 :          SH Hrdějovice
  FbC Písek Myšáci   FBC Rytíři Český Krumlov        
   3.11.2019 :          SH Hrdějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FbC Písek Žraloci        
   3.11.2019 :          SH Hrdějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice - elévky   FBC Rytíři Český Krumlov        
   3.11.2019 :          SH Hrdějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice        
                   
3. TURNAJ                  
   17.11.2019 :          SH Strakonice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FbC Písek Žraloci        
   17.11.2019 :          SH Strakonice
  Fbc Strakonice - Červení   FBC Rytíři Český Krumlov        
   17.11.2019 :          SH Strakonice
  Fbc Strakonice - Bílý   FBC Rytíři Český Krumlov        
   17.11.2019 :          SH Strakonice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FbC Písek Myšáci        
                   
4. TURNAJ                  
   14.12.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice        
   14.12.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  Fbc Strakonice - Červení   FBC Rytíři Český Krumlov        
   14.12.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov   Fbc Strakonice - Bílý        
   14.12.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice - elévky        
               
5. TURNAJ                  
   22.12.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Rytíři Český Krumlov   FK Slovan J.Hradec        
   22.12.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Štíři Č. Budějovice   FBC Rytíři Český Krumlov        
   22.12.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice - elévky        
   22.12.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Došwich Milevsko   FBC Rytíři Český Krumlov        
                   
6.TURNAJ                  
   5.1.2019 :          SH Milevsko
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Došwich Milevsko        
   5.1.2019 :          SH Milevsko
  Fbc Strakonice - Bílý   FBC Rytíři Český Krumlov        
   5.1.2019 :          SH Milevsko
  FBC Rytíři Český Krumlov   Fbc Strakonice - Červení        
   5.1.2019 :          SH Milevsko
  FK Slovan J.Hradec   FBC Rytíři Český Krumlov        
                   
7. TURNAJ                  
   26.1.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  Fbc Strakonice - Bílý   FBC Rytíři Český Krumlov        
   26.1.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Rytíři Český Krumlov   Fbc Strakonice - Červení        
   26.1.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FK Slovan J.Hradec   FBC Rytíři Český Krumlov        
   26.1.2019 :          SH TJ Slovan J. Hradec
  FBC Rytíři Český Krumlov   SK Meťák České Budějovice        
                   
8. TURNAJ                  
   23.2.2019 :          SH Strakonice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FbC Písek Myšáci        
   23.2.2019 :          SH Strakonice
  Fbc Strakonice - Bílý   FBC Rytíři Český Krumlov        
   23.2.2019 :          SH Strakonice
  Fbc Strakonice - Červení   FBC Rytíři Český Krumlov        
   23.2.2019 :          SH Strakonice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FbC Písek Žraloci        
                   
9. TURNAJ                  
   15.3.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice - elévky        
   15.3.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  Fbc Strakonice - Bílý   FBC Rytíři Český Krumlov        
   15.3.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov   Fbc Strakonice - Červení        
   15.3.2019 :          Všesportovní hala Č. Krumlov
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice        
                   
10. TURNAJ                  
   28.3.2019 :          SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FBC Štíři Č. Budějovice - elévky        
   28.3.2019 :          SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Štíři Č. Budějovice   FBC Rytíři Český Krumlov        
   28.3.2019 :          SH Meťák Č. Budějovice
  SK Meťák České Budějovice   FBC Rytíři Český Krumlov        
   28.3.2019 :          SH Meťák Č. Budějovice
  FBC Rytíři Český Krumlov   FK Slovan J.Hradec